Quasar Quasar
İsviçre'nin kalite ve mükemmelliyet anlayışının "Dünyanın En İyi Rezidansı" ödülü ile tescillenen Quasar İstanbul'da beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Viatrans A.Ş.'nin ilkleri gerçekleştirdiği Quasar İstanbul'da yepyeni ve görkemli bir yaşam modeliyle tanışacaksınız.
Quasar Quasar
Büyülü bir İstanbul manzarasında, büyüleyici bir yaşam.

Alphonse de Lemartine'in dediği gibi, "Dünya'ya tek bir kez bakmak zorunda kalırsan eğer, sadece İstanbul'a bak..." Muhteşem konumu sayesinde İstanbul’un her anını Quasar İstanbul'da yaşayarak şehrin ışıltılı renkleri ve ilham veren dinamizmiyle bütünleşmeye hazır olun.
Quasar Quasar
Uzaklarda değil, Quasar'da sosyalleşin.
Sosyalleşmek için evinizden uzaklara gitmenize gerek yok. Şehrin kalbinde, Mecidiyeköy’de yer alan Quasar İstanbul’da, sosyal yaşama dair aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Tarihi Likör Fabrikası
Modern mimarlığın Türkiye’deki önemli yapıtlarından biri olan tarihi Likör Fabrikası, şimdi Quasar ışıltısı ile ve orijinal dokusuna sadık kalınarak yepyeni bir kültür ve sanat merkezine dönüşüyor.

Dünya'nın kalbi Quasar'da atacak!
Dünyadaki yeni trendleri takip etmek sizin için bir yaşam tarzıysa Quasar İstanbul'da aradığınızı bulacaksınız. Tarzınıza tarz katacak dünyanın en prestijli markaları, Quasar İstanbul’da sizi bekliyor!
Quasar Quasar
İstanbul'un kalbinde yaşayın.İSTANBUL'UN KALBİ: MECİDİYEKÖY

Farklı projelerde merkezi lokasyon tanımını belki de onlarca kez duydunuz. Belki de her gün önünden geçtiğiniz Quasar İstanbul'un yerini klasikleşmiş merkezi sözcüğü ile tarif etmek yetersiz kalır. Mecidiyeköy'ün tam çıkışında yer alan Quasar sadece merkezi değil, İstanbul'un kalbi konumunda. Bu özel proje, ilk haliyle korunan Likör fabrikası ve tarihi ağaçları ile şehrin en tempolu noktasında dingin ve zarif bir vaha niteliğinde.
Quasar Quasar Quasar Quasar Quasar
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Quasar İstanbul , iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye açıkça muvafakat ederim. Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.