Sahip olmak istersenizbiz sizi arayalım

Quasar

İş ortamınızın evinizle buluşacağı Quasar Home Ofislerinde, sizi zirveye taşıyacak tüm şartlar hazır!

Quasar’ın 6 ile 12. katlar arasında yer alan Home Ofisler, 115 m2 ile 190 m2 arasında değişen boyutlarda, 1 ya da 2 odalı alternatifli seçenekleriyle, hem ofisinizi hem de evinizi Quasar İstanbul’a taşımanıza imkan tanıyor.

Tüm katlarda bulunan kat bahçeleri keyifli molaların adresi olacak. Farklı ödeme seçenekleriyle yeni hayatınıza hemen başlayabileceğiniz Home Ofislerde, aradığınız her şeyi bir arada bulacaksınız.

Daha fazla

Sahip olmak istersenizbiz sizi arayalım

Quasar

İstanbul’un kalbinde yer alan prestijli ofislerde, işinizin yeni tutkunuz olmasına izin verin.

Dünyanın en lüks otel ve rezidans zincirlerinden Fairmont tarafından işletilen Executive Ofisler tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek, beş yıldızlı otel konforunda, benzersiz hizmet seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Tek bir katında yer alan 180 m2 ile 3800 m2 aralığında değişen podyum ofislerde, hem Marmara Denizinin eşşiz manzarasının keyfini çıkaracak, çeşitli etkinliklerin bir parçası olacaksınız.

Daha fazla
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Quasar İstanbul , iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye açıkça muvafakat ederim. Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.