VIATRANS

Viatrans Gayrimenkul Geliştirme, Kiralama ve Ticaret Anonim Şirketi, 2008 yılında Türkiye’de kurulmuş olan % 100 İsviçre sermayeli bir şirkettir.

İsviçrenin mükemmeliyetçilik anlayışını projelerindeki tüm detaylara yansıtmayı amaçlayan Viatrans AŞ, Türkiye’de gerçekleştirmekte olduğu Quasar İstanbul projesini bir ilk olarak görmekte ve ortaya koyduğu samimi ve güçlü yaklaşımı İstanbul’da, Türkiye’de ve tüm dünyada yeni projeler ile devam ettirmeyi öngörmektedir. Viatrans AŞ ,Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ait olan İstanbul Mecidiyeköy’deki Eski Likör Fabrikası arazisini arsa karşılığı gelir paylaşımı modeliyle almıştır.

İsviçre kökenli Viatrans A. Ş. söz konusu arazi üzerinde uluslararası platformda ön plana çıkan , nitelikli ve seçkin projeler gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Quasar
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Quasar İstanbul , iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye açıkça muvafakat ederim. Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.