BU KUSURSUZ KAMPANYADAN
YARARLANMAK İÇİN
HEMEN TIKLAYIN!
Quasar
Quasar
Quasar Projesinin ortak alanlarını tasarlayan, iç tasarım dünyasında ‘Knotted Chair’la başlayan Wanders, 2003’te Newsweek tarafından Avrupa’nın en önemli değişim liderleri arasında gösterilmiştir. Washington Post yorumuyla: "Marcel Wanders; tasarım dünyasının favori starı."
Quasar
Quasar
Projenin mimarı Emre Arolat tarafından 1961 yılında kurulan ve sektörde birçok prestijli projenin altına imza atan Arolat Mimarlık, geniş kapsamlı mimarlık aktiviteleri ve başarıları sayesinde bugüne kadar Türkiye’de ve dünyada kendine önemli bir yer edinmiştir. Aldığı ödüllerden bazıları: "Aga Khan Award for Architecture", "Project Awards", "Europe 40 Under 40 Awards", "WAF".
Quasar
Quasar

REZİDANS

İstanbul’un kalbinde şehrin akışını değiştiren, mükemmellik anlayışı ile yaşam standartlarını yeniden tanımlayan Quasar, sıra dışı yaşam alanlarını ofis ve ticari ünitelerle birleştiriyor.

Projenin yeni nesil ofisleri iş yaşamınızı gökyüzüne taşırken, butik bir mimari ile tasarlanmış mağazalar çizgi dışı bir yaklaşım getiriyor.
Detaylı Bilgi
Quasar

OFİS

Yeni Ofis İmajınız, Kimliğiniz Olacak! Çalışma ortamıyla size ilham verecek ve iş hayatının zirvesine taşıyacak bir ofiste neler yapabileceğinizi bir düşünün…

Executive ve Home Ofis konseptlerinde hem işlevsel hem konforlu bir çalışma ortamında sizi zirveye taşıyacak tüm imkanlara sahip olacaksınız. İş dünyasındaki imajınızı güçlendirecek ve sizi motive edecek yeni ofisinizde, ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda!
Detaylı Bilgi
Quasar

MAĞAZA

Dünyaca Ünlü Markalar Quasar’da! Quasar İstanbul’un görkemli dünyasında en son trendleri atım adım takip etmeye ve tarzınızla fark yaratmaya hazır olun.

Dünyaca ünlü markaların sizlere sunduklarını doyasıya yaşayacak ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız!
Detaylı Bilgi
360oInterior Gallery
Quasar Quasar
Quasar
Evinizde Dünya Markası İmzası

FAIRMONT Quasar'ın yan kulesi, dünyanın en ünlü ve prestijli otel zinciri Fairmont'a ait. Detaylı Bilgi
Quasar
Uzaklarda değil, Quasar'da sosyalleşin.

Şehrin kalbinde, Mecidiyeköy’de yer alan Quasar İstanbul’da, sosyal yaşama dair aradığınız her şeyi bulacaksınız. Detaylı Bilgi
Quasar
İstanbul'un kalbinde yaşayın.

Mecidiyeköy'ün tam çıkışında yer alan Quasar sadece merkezi değil, İstanbul'un kalbi konumunda. Detaylı Bilgi
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Quasar İstanbul , iştirakleri ve ticari iş ortakları kanalıyla iletilecek her türlü ticari elektronik iletiye açıkça muvafakat ederim. Ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.